Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta yaşanan sel felaketinin ardından ilçemizde temizleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
İlçemiz Ayancık’ta 11 Ağustos Çarşamba günü yaşanan sel felaketinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden yardım amaçlı gelen itfaiye araçları ile ilçede temizlik çalışmaları yapılıyor.
CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, CHP Sinop İl Genel Meclis Üyesi Ozan SARISOY, CHP İlçe Başkanı Naci DEMİRAY, ilçe merkezinde temizlik çalışmalarını ve esnafları ziyaret ederek hasar durumu ve sorunları ile ilgili görüşmede bulunuyor.