Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediyesi Mali işler Müdürü ve Ayancık Belediye Spor Kulüp Başkanı Hayrettin Kaya’nın Kıymetli Annesi Kadriye Kaya hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Ayancık Belediyesi Mali işler Müdürü ve Ayancık Belediye Spor Kulüp Başkanı Hayrettin Kaya’nın Kıymetli Annesi Kadriye Kaya hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Naaşı bugün saat 11.00de çayiçi Mah. Tümerkan Cad. evinden alınarak Çayiçi Caminde kılınacak öğlen namazına mutaakip Belediye Aile mezarlığına defnedilecektir. Ayancık Gazetesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.