Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz Ayancık’tan Elazığ’da ve Malatya depreminde mağdur olan yurttaşlarımıza yardım eli uzanıyor.
Ayancık Belediyesi Elazığ’da ve Malatya depreminde mağdur olan yurttaşlarımız için tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda “Haydi Ayancık İyilik Sensiz Olmaz” adlı yardım kampanyası düzenlendi.
Ayancık Belediyesi’nin Sosyal Medya Hesabında Kampanya ya destek vermek isteyen vatandaşların 29 Ocak Çarşamba günü saat 13:00’e kadar kullanılmamış her türlü giyecek, tekstil, ev eşyası ve temel gıda maddelerini Cumhuriyet Meydanında Belediyenin Kültür evindeki yardım toplama merkezine teslim etmelerini duyurdu. Haber Merkezi