Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Deniz Çakır, Yaprak Dökümü dizisinden beri dost olduğu usta oyuncu Halil Ergül için yine övgü dolu sözleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.
Yaprak Dökümü dizisinde en iyi ve en kötü karakterleri olarak birlikte rol alan Halil Ergün ve Deniz Çakır’ın dostluğu kaldığı yerden devam ediyor. Birbirilerine verdikleri destekle uzun yıllardır dost olan ikiliden sosyal medyadan yeni bir fotoğraf daha geldi.
Son olarak ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde başrol oyunculuğu yapan güzel oyuncu Deniz Çakır, en sıkı dostu, usta oyuncu Halil Ergül için İnstagram hesabı üzerinden “Sen “hep” iyi ki varsın… Omzunda başımı en huzurda hissettiğim…” ifadelerini kullanarak aldığı desteği dile getirdi. İkilinin fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum aldı.