Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Durağan Kaymakamı Celal Güngör, Köylere Hizmet Götürme Birliğini ziyaret ederek, kış sezonu çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Sinop’un Durağan İlçesinde, Kaymakam Güngör, Köylere Hizmet Götürme Birliğini ziyaret etti. Ziyarette, şantiye şefliği binasında incelemelerde bulunan Güngör, personel ile de bir süre sohbet etti. Kurum çalışanlarıyla bir araya gelen Güngör, kış sezonu ile ilgili çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Köylere en iyi hizmeti getirebilmek adına karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.