Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladılar.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ayancık Gençlik Merkezi Müdürü Fatma Demir ve beraberinde ki birim amirleri, Kyk Müdür yardımcısı Görkem Hanım Ayancık Meslek Yüksekokulu öğrencileri, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Temsilcisi ayrıca gazetemiz köşe yazarı Erdoğan Erkaymaz’ı ve gazetemizi ziyaret etti.
Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve ilçemizde yeni göreve başlayan Gençlik Merkezi Müdüresi Fatma Demir’e görevinde başarılar diliyoruz.