Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Düzce’de bir kişi, fındık paylaşımı yüzünden tartıştığı annesini ve kız kardeşini öldürdü, ailesinden 3 kişiyi de yaraladı.
Kaynaşlı ilçesinin Darıyeri Mengencik köyünde yaşanan olayda, Erol Şenek, fındık paylaşımı meselesinden tartıştığı ailesine kurşun yağdırdı. Şahsın av tüfeğinden çıkan kurşunlara hedef olan anne ve kız kardeş hayatını kaybederken, şahsın diğer kız kardeşi ve yeğenleri ise yaralandı. Yaralılar hastanelere, cenazeler morga kaldırılırken, güvenlik güçleri de firar eden saldırganın peşine düştü.