Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Belediye Başkanı Ayhan Ergün, ilçemiz Maltepe ve Fatsa eteklerinde devam eden rehabilite çalışmalarını yerinde inceledi.
Belediye Başkanı Ayhan Ergün, ilçemiz Maltepe ve Fatsa eteklerinde devam eden rehabilite çalışmalarını yerinde inceleyerek, yıl içerisinde renk açan ağaç dikim çalışmaları, orman içi yürüyüş yolları ve yapılacak olan seyir tepeleri ile ilgili gerekli inceleme ve çalışmalarda bulundu.
Başkan Ergün'e incelemelerde, Orman İşletme Müdürü Onur Kalaycı, Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Ayhan Arabacı ve Orman İşletme şefi Gökhan İşcan eşlik ettiler.