Erdoğan Erkaymaz ile Fatih Portakal Fox Tv’de buluştu

Ayancık Gazetesi yazarımız Erdoğan ERKAYMAZ ile FOX TV Anchorman’ı Fatih Portakal Fox Tv’de buluştu.

A+
A-
22 Aralık 2015 20:12
ABONE OL

Ekranların sevilen ANCHORMAN’larından (Ana Haber Okuyucusu) Fatih PORTAKAL’la gazetemiz köşe yazarı Erdoğan ERKAYMAZ buluştu. Annesinin tedavisi için İstanbul’da bulunan yazarımız Erdoğan ERKAYMAZ, “Gün içi Haberlerde CNN TÜRK’ü izlerim. Ana haberlerde de ‘Fatih Portakal ile FOX Ana Haber Bülteni’ni izlerim. Mehmet Ali Birant, Ali Kırca, Uğur Dündar, Cüneyt Özdemir’den sonra izleyebileceğimiz bir tek Sayın Fatih Portakal kaldı. Neredeyse bizim evin çocuğu gibi sever olduk. Her haber sunuşunda heyecanı geçmiyor aynı” dedi.

Yazarımız ERKAYMAZ “17 Aralık Akşam bülteninde haber sunarken bir kelimeyi defalarca tekrarlamasına rağmen doğru telafuz edemedi gülerek geçti, tüm sevecenliğiyle. Bizler de yadırgamadık… Dedim ya bizim evin evladı gibi görüyoruz. İnan Anadolu’da benim gibi gören ve düşünen de oldukça çoktur… O zaman kendi kendime karar verdim FOX TV’ye gideceğim taşınıp sohbet edeceğim diye. Görüşme isteğimi ilettiğimde kabul ettiler, FOX Tv’deki ofisinde de haber öncesi hazırlıklarında yarım saatin üzerinde sohbet ettik, ikramlarda bulundu.

Sohbetimiz sırasında şunu anladım; Ekranda ne ise birlikteliğimizde de aynı idi. Hani Anadolu’da derler ya “Adam gibi adam”dı. Sinop’a da davet ettim kartvizitlerimizi birbirimize sunduk. Sinop davetim için ‘Neden olmasın’ dediler. Bu buluşmamı yerel gazetemde haber yapacağımı söylediğimde ‘Siz bilirsiniz hocam’ inceliğini gösterdi diyerek sözlerini tamamladı.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.