Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta Miraç Kandili ve 6 Şubat 2023’te meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşları anmak için “Mevlid-i Şerif” programı gerçekleştirildi.
Ayancık Kaymakamlığı koordinesinde Ayancık Köprübaşı Camisinde akşam namazına müteakip “Mevlid-i Şerif ” programı gerçekleştirildi. Gerçekleşen programda, okunan Kur’an-ı Kerim, depremde hayatını kaybedenlerin ruhlarına hediye edildi.
Programda, İlçe Kaymakamı Recep Hasar ve çok sayıda vatandaşla birlikte, depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için dualar edildi.
Program çıkışında çeşitli ikramlarda bulunuldu.
Allah dualarınızı kabul etsin , Zuhal Karahan Fenerbahçe