Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Gümüşhanespor yeni sezon öncesinde bir yandan kendisini hedefe taşıyacak isimleri kadrosuna katarken bir yandan da gelecek yıllarda Kırmızı-Beyazlı formayı giyecek genç oyuncuları kadrosuna katıyor.
Takımın teknik direktörü Tarık Daşgün, “Bu zamana kadar kadromuza çok iyi isimler kattığımızı düşünüyoruz. Yine eksikliğini hissettiğimiz mevkilere transfer yapmak için görüşmelerimiz devam ediyor. Bu sezon PTT 1. Lig’e çıkmaya kilitlendik. Tabii bu başarı bir kişinin gayretiyle olmaz. Şehrin yönetim, teknik heyet, futbolcu, taraftarı ve basınıyla kenetlenmesi gerekiyor. Kol kola girmeliyiz. Bu, takıma da yansıyacaktır” dedi.