Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’un Durağan ilçesine, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından çöp konteyneri hibe edildi.
Durağan Belediyesi tarafından daha önceden, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na müracaatları yapılan çöp konteynerleri teslim edildi. İlçenin temiz tutulması ve halkın daha modern şartlarda yaşamaları sağlamak için çöp konteynerleri muhtelif yerlere yerleştirildi. Tamamı hibe olarak teslim edilen konteynerler için Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, emeği geçen herkese teşekkür etti. Kılıçaslan, ilçenin huzuru refahı ve vatandaşların daha kaliteli yaşamalarını sağlamak için tüm gayreti gösterdiklerini ifade etti.