Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yapılan Çayiçi mahallesi dinlenme alanı ve çocuk parkı hizmete açıldı.
Ayancık Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yapılan Çayiçi mahallesi dinlenme alanı ve çocuk parkı hizmete açıldı.
Çalışmalar ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ayhan Ergün şunları kaydetti: “ Dinlenmek ve stres atmak için gelen vatandaşlarımızın çocuklarının güvenli ve sağlıklı bir şekilde eğlenip oynayabilmelerini sağlamak adına güzel bir mekân oldu. İçerisinde kaydırakların, spor aletlerinin, salıncakların ve daha birçok oyun aletinin bulunduğu çocuk oyun bölümü tamamlanmıştır. Dinlenme ve çocuk parkının ilçemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.