Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinoplu vatandaşlar hafta sonu tatilini çayda olta ile balık tutarak değerlendirdi.
Sinop Akliman mevkiinde mesire yerlerine giden vatandaşlar, balık tutmanın keyfini yaşamaktanda geri kalmadı. Yalnızca köprüsünün altı Karasu çayında vatandaşlar piknik yaparken balık tutmaya devam ediyor.
Havaların sıcak geçmesini fırsat bilen Selamettin Köse, Engin Başar ve Ayten Başar tatilde balık avlamak için oltalarını suya attılar. Yanlarında çocukalrını da getiren aile sıcak havayı bu şekilde değerlendirdi. Tatillerini bu şekilde değerlendiren Başar ailesi balık tutarken yorgunluklarını üzerlerinden attıklarını, bazen burada fazla saatlere kadar balık tutmaya çalıştıklarını söylediler.