Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Boyabat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Boyabat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Sinop’tan Kastamonu yönüne gitmekte olan Cüneyt’nin kullandığı 39 AG 040 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Üzümlü köyü mevkisinde bariyerlere çarptı. Kazada, sürücü ile eşi Fatma Ç. (26) ve Hamide Kurtuluş (48) yaralandı. Yaralılar, sağlık ekiplerince 75. Yıl Boyabat Devlet Hastanesine kaldırıldı.