Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Türkiye Şampiyonası Kastamonu bölge maçlarına katılan Belediye Spor ilk maçında berabere kaldı.
Türkiye Şampiyonası Kastamonu bölge maçlarına katılan Ayancık Belediye Spor U-13 takımı ilk maçında berabere kaldı.
2013-2014 Sezonu U-13 Türkiye Şampiyonasında Kastamonu'da düzenlenen müsabakalarda ilçemizi temsil eden Ayancık Belediye Spor çıktığı ilk maçta Bartın Spor ile 1-1 berabere kaldı.
Temsilcimiz Ayancık Belediye Spor 26 Haziran Perşembe günü aynı guruptaki Samsun Spor ile karşı karşıya gelecek. Temsilcimiz bu maçı kazandığı taktirde bir üst tura çıkmaya hak kazanacak. Ayancık Gazetesi olarak temsilcimize başarılar dileriz.