Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün Yeni yıl mesajı yayımladı
2016 yılının birlik ve beraberliğimizi, toplumsal huzurumuzu arttırmasını, ülkemize ve dünyamıza barış, başarı, sevgi, bolluk ve bereket getirmesini diler, tüm hemşerilerimin yeni yılını kutlar, saygı ve selamlarımı sunarım.
AYHAN ERGÜN
BELEDİYE BAŞKANI
baskanım ben mehmet özyılmaz vınccı huseyının torunuyum tum ıslam alemıne ulkemıze yenı yılın hayırlara vesıle olmasını yuce allahımdan nıyaz edıyorum