Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü Kutladı.
Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü Kutladı.
Ayancık Gazetesi İmtiyaz sahibi Murat Akyol ve Gazetemizin Sorumlu yazı işleri müdürü Türkan KARABAŞ ile hoş sohbetlerde bulunan başkan Ergün ” Zor şartlarda görev yapan, düşünceleri ve yorumları ile toplumu bilgilendiren, demokrasinin güçlenmesine her zaman katkıda bulunan, Dünyanın, ülkemizin, şehirlerin ve İlçemizin sorunlarını gündeme taşıyarak idarecilerin çalışmalarına yardımcı olan tüm basın mensupların ve çalışanlarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim” dedi.