Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Kurban Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı.
Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Kurban Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı.
Başkan Baki Ergül mesajında "Bugün dünyada ve ülkemizde yaşanan elim olayların son bulmasını,toplumun kardeşlik,birlik ve beraberlik içinde karşılıklı sevgi,saygı ve hoşgörü ile yaşamalarını ve mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmelerini temmeni ediyor, tüm vatandaşlarımızın kurban bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum" açıklamasında bulundu.