Aziz Yıldırım’dan Van Persie’ye Büyük Destek!

Yıldız futbolcu Robin van Persie ile Pereira arasında yaşanmış olan gerilime el atan Fenerbahçe Kulübü Başkan Aziz Yıldırım, Portekizli çalıştırıcıya uyarıda bulundu, Hollanda kökenli oyuncuya ise büyük destek çıktı. Sarı Lacivert’li Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler Samandıra Can Bartu Tesisleri yerine giderek teknik heyet ve oyuncular ile ilgili görüşme yaptı. Başkan Yıldırım önce Vitor Pereira ile odasında özel olarak bir görüşme yaptığı belirtildi..

A+
A-
23 Şubat 2016 13:03
ABONE OL

Yıldız futbolcu Robin van Persie ile Pereira arasında yaşanmış olan gerilime el atan Fenerbahçe Kulübü Başkan Aziz Yıldırım, Portekizli çalıştırıcıya uyarıda bulundu, Hollanda kökenli oyuncuya ise büyük destek çıktı. Sarı Lacivert’li Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler Samandıra Can Bartu Tesisleri yerine giderek teknik heyet ve oyuncular ile ilgili görüşme yaptı. Başkan Yıldırım önce Vitor Pereira ile odasında özel olarak bir görüşme yaptığı belirtildi.

Portekizli teknik adama önemli uyarılarda bulunan Fenerbahçe Başkanı, “Huzursuzluğun olduğu yerde başarı gelmez. Sadece şampiyonluğa odaklan. Yıldızlardan oluşan takımı sana teslim ettik. İki maçtır iyi oynuyoruz, böyle oynarsak zaten şampiyon oluruz. Basın önünde takım içi konuları konuşma. Artık sorun istemiyorum” dedi.

“BU TAKIMIN YILDIZISIN”

İkinci görüşmesini yedek kaldığı için mutsuz olan Van Persie ile yapan Aziz Yıldırım, Hollandalı yıldızı motive etti ve moral verdi.

Küskün golcüden moralini bozmadan çalışmasını isteyen başkan, “Sen bu takımın yıldızısın. Seni Fenerbahçe’ye büyük başarılar kazandırman için transfer ettik. Ben sana inanıyorum, oynama isteğini de anlıyorum. Bu sıkıntıyı hep birlikte aşacağız. Sen atacağın gollerle Fenerbahçe’yi şampiyon yapacaksın” diyerek moral verdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.