Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz Ayancık’ta sel afetinin zarar verdiği karayollarında çalışmalar devam ediyor.
Ayancık Pazarcık Köyü ile İkisu Köprüsü arasında sel afetinde büyük hasar gören karayolunda çalışmalar devam ediyor. Devam eden çalışmalar kapsamında karayolunun bir kısmı asfalta kavuştu. Asfalt yapılan yolu sizlerle paylaşıyoruz. Yolun devamında ise çalışmalar devam ediyor.