Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta Türk Halk Müziği Korosu konseri gerçekleştirildi.
Ayancık’ta Türk Halk Müziği Korosu konseri gerçekleştirildi.
Ayancık Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda düzenlenen konser, Sinop Halk Eğitimi Merkezi kursiyerleri ve Koro Şefi Gencer Seçkin TOPSAKAL tarafından icra edildi.
İzleyenlerin büyük beğenisini toplayan ve hep birlikte eşlik ettiği birbirinden güzel türkülerle son bulan konserin sonunda gecenin anısına Koro şefi Gencer Seçkin TOPSAKAL’a Belediye Başkan Vekili Sabahattin ÖZCAN ve Belediye Meclis Üyesi Filiz ERKAYMAZ çiçek ve plaket takdiminde bulundular.