Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’un Ayancık ilçesinde Kitap Anlatma Şenliği düzenlendi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen “Bir kitap da sen anlat” projesi kapsamında Ayancık Atatürk Anadolu Lisesi tarafından Kitap Anlatma Şenliği düzenledi.
Öğrencilerin yaratıcılığını desteklemek ve okuma alışkanlığına teşvik etmek amacıyla düzenlenen etkinlikte ilkokul, Ortaokul ve lise kategorilerinde öğrenciler okudukları kitapları anlattı.
Tüm okulların katılımıyla Halk Eğitim Merkezi Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe katılan öğrencilere katılım belgesi ve hediye takdim edildi.