Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, vatandaşları demokrasi nöbetine davet etti.
Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, vatandaşları demokrasi nöbetine davet etti.
Ergün yaptığı açıklamada “Demokrasiye sahip çıkmak adına gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, aynı hassasiyeti göstermeye bu akşamda devam etmenizi rica ederim. Bu akşam 21.00’den itibaren yine Cumhuriyet meydanında milli iradeye sahip çıkmak üzere bir olalım, birlik olalım.” dedi.