Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta okullar arası Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği gerçekleştirildi.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde Ayancık Olimpik Spor Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe 3 okuldan 150 öğrenci katıldı.
Yakar top, labut devirme ve beceri koordinasyon parkuru oyunlarının gerçekleştirildiği etkinlikte dereceye giren okul takımlarına ödülleri Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatma Demir, Fatih İlkokulu Müdür Yardımcısı Halit Turan, sınıf öğretmeni Mehmet Macit Yılmaz ve Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Sedat Er tarafından verildi.