Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz Ayancık’ta İlkokullar Arası 23 Nisan Futbol Turnuvası gerçekleştirildi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Ayancık Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından İlkokullar Arası Futbol Turnuvası düzenlendi. Ayancık Gazi Stadında gerçekleştirilen turnuvaya 3 okulun futbol takımı katıldı.
3 gün süren turnuvada minikler kıyasıya yarışırken Ayancık Fatih İlkokulu futbol takımı birinci oldu. Dereceye giren öğrencilere ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programında takdim edileceği belirtildi.