Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancıkspor U-13 takımı lige galibiyetle başladı.
Ayancıkspor U-13 takımı lige galibiyetle başladı.
Sinop Amatör Futbol Sezonu U-16 ve U-17 liglerinde şampiyon olarak adını yazdıran Ayancıkspor futbol takımı 06 Haziran Perşembe günü saat 15.00’de Gerze Stadında, Gerze Spor ile karşı karşıya geldi.
Gerzespor U-13 takımı ile karşılaşan Ayancıkspor, müsabakadan 7-0 skorla ayrıldı. U-13 liginde de iddialı takım olan Ayancıkspor 09 Haziran Pazar günü Sinopspor, 12 Haziran Çarşamba günü Türkeli Belediye Esnafspor ile karşılaşarak grup müsabakalarını bitirecek.