Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediyesi Sosyal Tesisi Açık Alan Düğün bahçesi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Ayancık Belediyesi Sosyal Tesisi Açık Alan Düğün bahçesi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Fen İşleri Müdürü Şehettin Özcan ile birlikte ilçe gazi stadyum yanına yapımı devam eden “Açık Alan Düğün Bahçesi ” alanındaki çalışmaları yerinde incelediler.
İnşaatı devam eden, 625 m2 üstü kapalı alana ve çevresinin bin 200 m2 açık alana kurulan ‘Açık Alan Düğün Bahçesi’ndeki çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Ayhan Ergün, çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve belirlenen sürede tamamlanıp yaz sezonundan önce hizmete geçirmeyi hedeflediklerini ifade etti.