Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediye Başkanlığı ve İlçe Garnizon Komutanlığı tarafından Ayancık Apart Otelde kutsal görev öncesi askerlere uğurlama programı düzenlendi.
Ayancık Belediyesi Sosyal Tesislerinde 41 askere gidecek genç için bu yıl ilki gerçekleştirilen programa, İlçe Kaymakamı Muhammed Emin Nasır, İlçe Belediye Başkanı Garnizon Komutanı Per. Yzb. Cengizhan Tabak ve İlçe Belediye Başkanı Ayhan Ergün asker ve asker ailelerine yönelik kısa bir konuşma da yaptıkları programda askerlerimize kına yakılarak hediyeleri takdim edildi.
Askerlerimiz için ilçe müftümüz tarafından asker duası yapılırken, çekilen hatıra fotoğraflarının ardından gece davul zurna eşliğinde gerçekleşen eğlence ile sonra erdi.