Aşk Laftan Anlamaz Neden Final Yaptı Neden Bitti

Show Tv’nin sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Peki Aşk Laftan Anlamaz bitecek mi? Neden final yaptı?

A+
A-
22 Temmuz 2016 13:52
ABONE OL

Show Tv’nin sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Peki Aşk Laftan Anlamaz bitecek mi?

Hemen şunu belirtelim ki Aşk Laftan Anlamaz dizisi şuanda bitmedi; yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisi sadece Mübarek Ramazan Bayram’ı nedeniyle 7 temmuz çarşamba günü ekranlara gelemedi. 7 Temmuz Çarşamba günü Aşk Laftan Anlamaz dizisini erkanlarda göremeyen izleyiciler hemen Aşk Laftan Anlamaz dizisi neden bitti diye soru yağdırmaya başladılar.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 13 bölüm kesin olarak yayınlanacak; eğer Aşk Laftan Anlamaz dizisi reytingleri yeterli görülürse 14. bölümden itibaren 2016 2017 yeni sezonunda da ekranlara gelmeye devam edecek

Show Tv’nin yeni sezonda çok dizisi olmadığı için Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda da devam etmesini bekliyoruz.

Aşk Laftan Anlamaz Neden Final Yaptı?

Aşk Laftan Anlamaz dizisi final yapmadı; ancak kısıtlı bir senaryosu olduğu çok açık görülüyor; Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni sezonda devam edemezse bunun sebebi Aşk Laftan Anlamaz dizisinin senaryosunun kısıtlı olmasından kaynaklanabilir.

YORUMLAR

  1. nida dedi ki:

    bitmesin çok seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    nida

error: İzinsiz işlem!