berliner stadtreinigung

  Amerika’lı bilim adamları meteorlara karşı lazer silahı üretti

  Lazer silahlarının üretimleri meteorları bir bir deşecek gibi görünüyor.

  Amerika’lı bilim adamları meteorlara karşı lazer silahı üretti
  06.03.2016
  A+
  A-

  Amerika’lı bilim adamları yeni bir üretim daha yaptı, yeni yaptıkları üretimler ile dikkatleri üzerine çeken bilim adamları başarılı kullanıcı rakamlarının yanı sıra başarılı silah üretimleri sayesinde dünyayı da koruma altına aldılar.

  Dünyanın ana yörüngesine yerleştirilmesi beklenen ve planlanan lazer silahı ile dünyanın yok olmasına varan olası meteorlara karşı direkt lazer silahı ile vurularak engellenmesi ve insan ırkının diğer gezegenlere taşınana kadar 1. aşama koruma olarak bu sistemi kullanması bekleniyor.

  NASA ve daha bir çok şirket tarafından ilgi ve alaka ile gözlenen silah ne zaman uzaya yani dünyanın yörüngesine yerleştirilecek hala net olarak bilinmiyor ancak kısa bir süre sonrasında silahların üst versiyonlarının sınır kapısı gibi yerlerde kullanılacak hale getirilmesi sayesinde dünyanın hem içten terör saldırılarına karşı korunması hemde dıştan meteor ve bilim adamlarının uzaylı insanlara karşı korunmasını sağlayacak olduklarını öne sürüyor. Ayrıca son olarak dünyada yaşanan meteor taşlarının bu sayede NASA ile dünyaya girmeden sağlam bir şekilde toplanması hedefleniyor.

  Ayancık Ofset
  YORUMLAR

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.