Sinop 30°C
Açık
Sinop
30°C
Açık
Paz
30°C
Pts
29°C
Sal
26°C
Çar
27°C
Ak Parti Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelikleri için yeni başvurular sürüyor.
Ak Parti Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelikleri için yeni başvurular sürüyor.
Bu konuda enson müracaatlar Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na, Merkez İllçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Bahattin Çeliker ile Merkez İlçe Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Yüksel Gökmen ve Sinop İl Tarım Müdürlüğü Enformasyon görevlisi Erol Özçelik tarafından yapıldı.
Edinilen bilgiye göre; müracaatların 1 Aralık 2013 tarihine kadar süreceği ve bugüne kadar Merkez İlçe Başkanlığı’na Belediye Meclisi Üyeliği için 12 adayın, İl Genel Meclisi Üyeliği için de 10 adayın müracaat ettiği açıklandı.
Haber : Hikmet Kurada / Sinop