Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’ta kurulan, Sinop Trabzonlular Eğitim-Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bugün yapılacak açılışla faaliyetlerine başlayacak.
Dernek Başkanı Murat Ofluoğlu, bugün saat 14:30’da Camikebir Mahallesi Derinboğazı sokakta açılacak olan derneğin hizmet binasının açılış etkinliğine tüm halkın davetli olduğunu belirtti.
Dernek başkanlığını Murat Ofluoğlu’nu yaptığı dernek Sinop’ta, eğitim, kültür, sanat faaliyetleri ile Trabzon’un tanıtımı noktasında faaliyetler yürütecek.