Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Samsun’un Vezirköprü İlçesi’nde yaşayan 75 yaşındaki Fahri Türk, girdiği sınav sonucu elde ettiği başarıyla B sınıfı ehliyet aldı.
Samsun’un Vezirköprü İlçesi’nde yaşayan ve çiftçilikle geçimini sağlayan Fahri Türk, sürücü kursuna kayıt olarak, ehliyet almaya karar verdi. Köyde yıllarca traktör kullandığını, ancak otomobil kullanabilmek için ehliyetinin olmadığını belirten Fahri Türk, ehliyet sınavlarını başarıyla tamamlayarak B sınıf ehliyet almaya hak kazandı. Çok mutlu olduğunu ifade eden Türk, “Artık çok rahat bir şekilde köyden ilçeye gelip gidebileceğim” diye konuştu.