2022 Ayancık Kültür, Keten ve Ahşap Festivaline Ünlü İsimler Geliyor

Bu yıl gerçekleştirilecek olan Ayancık Kültür, Keten ve Ahşap Festivaline ünlü isimler katılacak.

A+
A-
6 Haziran 2022 23:08
ABONE OL

Merakla beklenen haber geldi. Pandemi ve sel felaketi nedeniyle bir süredir gerçekleştirilmeyen “Ayancık Kültür, Keten ve Ahşap Festivali” bu sene yapılacak.

3 gün sürecek olan ve 29-30-31 Temmuz 2022 tarihlerinde gerçekleştirileceği öğrenilen Ayancık Kültür, Keten ve Ahşap Festivali’ne ünlü isimler katılacak. Kültür ve sanat etkinliklerinin de gerçekleştirileceği festivale gelecek ünlü isimlerden bir kaçı belli oldu.

ÜNLÜ İSİMLER FESTİVALE KATILACAK

Henüz festival programı resmi olarak açıklanmasa da 29 Temmuz 2022 Cuma günü Melek Mosso, 31 Temmuz 2022 Pazar günü ise Mehmet Erdem’in festivalde konser vereceği öğrenildi.

ÜNLÜ İLLÜZYONİST ÇOCUKLARI EĞLENDİRECEK

Çocukları da unutmayan Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, festivale ünlü illüzyonist Sermet Erkin’i de davet etti.

Sunuculuğunu Metin Uca’nın yapacağı festivalde, sürpriz söyleşi ve etkinlikler de yer alacak.

Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, sanata ve sanatçıya sahip çıkmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Başkan Kaya Ayancık’ı bir kültür, sanat ve festival kentine çevirmek istediklerini vurgularken, tüm Ayancıklıları ve çevre kentlerden yurttaşları festivale davet etti.

11 HAZİRAN’DA NİYAZİ KOYUNCU AYANCIK’TA KONSER VERECEK

Ayancık Belediyesi festival dışında da kültür ve sanat adımları atıyor. Yaklaşan üniversite sınavları öncesinde Karadeniz müziğinin güçlü sesi Niyazi Koyuncu 11 Haziran Cumartesi günü Ayancık İskele Meydanı’nda sahneye çıkacak.

Sınav öncesi moral konseri heyecanla beklenirken, Başkan Kaya, yaz boyunca önemli sanatçıları Ayancık’ta ağırlayacaklarını duyurdu.

Ayancık’ta bu yaz Bülent Ortaçgil, Moğollar, Bulutsuzluk Özlemi, Hüsnü Arkan, Feridun Düzağaç ve Tuğkan da sevenleriyle buluşacak.

YORUMLAR

  1. Soner TURAN dedi ki:

    Bunlar kim ?? Duymadım hiç te.. ????

  2. SHU dedi ki:

    Belediyenin parası varsa yalı mahallesinin yollarını yapsın. Alt takım yaptırıyoruz sürekli.

error: İzinsiz işlem!