Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Dikmen Kaymakamı Ozan Civelek ve beraberindeki heyet ilçeye bağlı köyleri ziyaret etti.
Kerim Köyü ve Karaağaç Köylerinde, vatandaşlarla buluşan Kaymakam Civelek, talep ve istekleri dinledi. Yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ayrıca Kaymakam Civelek, köy muhtarlarıyla da buluştu. Muhtarlardan köyleri hakkında bilgiler istedi. Çalışmaları yerinde inceleyen Civelek, köy kahvesinde de vatandaşların hal ve hatırlarını sordu.
Kaymakam Civelek’in sıcak ve samimi tavırları köy sakinleri tarafından çok beğenilmesinin yanı sıra, vatandaşlar arasında köylere gelecek hizmetler için umutlarının arttığı söylendi.