Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’ta meydana gelen trafik kazasında bir çocuk yaralandı.
Sinop’ta meydana gelen trafik kazasında bir çocuk yaralandı.
Kaza, Sinop Otogarı'nın önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sinop’tan Ayancık istikametine seyir eden Ertuğrul Ö.'nün (48) kullandığı VD VIE YZ 479 yabancı plakalı otomobil ile Osman Y.(53) idaresindeki 60 DU 091 plakalı otomobil çarpıştı.
Kazada yabancı plakalı araçta bulunan sürücünün 2 yaşındaki yeğeni Eyüp Ö. yaralandı. Yaralı, vatandaşlar tarafından Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.