Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Vefat eden SİAD Onursal Başkanı ve İstanbul Sinop Spor Kulübü Başkanı İşadamı Rafet Orhan’ın değerli anneleri Nazmiye Orhan’ın Cenazesi öğle namazına müteakip Ayancık Bakırlı Zaviye köyünde toprağa verildi.
Vefat eden SİAD Onursal Başkanı ve İstanbul Sinop Spor Kulübü Başkanı İşadamı Rafet Orhan’ın değerli anneleri Nazmiye Orhan’ın Cenazesi öğle namazına müteakip Ayancık Bakırlı Zaviye köyünde toprağa verildi.
Cenazeye Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin kaya Sinop Müsiad Başkanı Cengiz Tokmak SiAD Genel Başkanı Turgay Öztürk İstanbullu işadamları ve vatandaşlar katıldı.
Ayancık Gazetesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet Rafet Orhan ve ailesine sabırlar dileriz.