Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’un Erfelek İlçesinde ‘Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var’ projesi hayata geçirildi.
Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesiyle, küçükbaş hayvan yetiştiricilerinin, sürülerini büyütebilmesi amaçlanıyor. Söz konusu proje kapsamında Erfelek Kaymakamı Sercan Yıldız, Hamidiye Köyünde ikamet eden üretici Engin Demirbaş’ı ziyaret etti. Yetiştirici Demirbaş’tan ve İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Tuğba Avşar’dan birtakım bilgiler alan Kaymakam Yıldız’ı çiftlikte bazı incelemelerde bulundu. Kaymakam Yıldız’a ziyaretinde, İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Tuğba Avşar da eşlik etti. Öte yandan Kaymakam Yıldız, üretici çiftçi Demirbaş’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.