Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Kaymakamı İsmail PENDİK “Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle dargınlıklarını unutarak barıştıkları ve kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Birlik ve beraberlik içinde sağlık, mutluluk ve coşku dolu nice bayramlar dileğiyle mesai arkadaşlarımın ve tüm Ayancıklı hemşehrilerimizin bayramını kutlar, esenlikler dilerim.” dedi.