Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
31 Mart Yerel Seçimlerinde yeni seçilen ve güven tazeleyen mahalle ve köy muhtarlarına İl Genel Meclisi Üyesi Ozan SARISOY tarafından kahvaltı programı düzenlendi.
31 Mart Yerel Seçimlerinde yeni seçilen ve güven tazeleyen mahalle ve köy muhtarlarına İl Genel Meclisi Üyesi Ozan SARISOY tarafından kahvaltı programı düzenlendi.
Katılımın yoğun olduğu kahvaltı programına Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin KAYA da katıldı. Programda konuşan KAYA; “Yeni dönem Muhtarlara hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunurken, görevlerinde başarılar diledi.”