Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Türkeli’nin yüksek kesimlerinde sezonun ilk karı yağdı.
Türkeli ve Çatalzeytin ilçelerine bağlı yüksek kesimlerdeki köylerde sezonun ilk karı yağdı.
Türkeli’den Kastamonu’ya yolculuk yapan sürücüler, Isırganlık mevkisinde karşılaştıkları kar ile sürpriz yaşadılar. Sezonun ilk karı olarak dün akşam saatlerinden bu yana aralıklarla devam eden kar yağışını gören sürücüler, anı ölümsüzleştirmek için cep telefonlarıyla fotoğraf çekerek, sosyal paylaşım sitelerinde paylaştılar. Bu yıl kar yağışının erken başladığını belirten vatandaşlar, sezonun ilk karına şahit olmalarından dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler. Türkeli’nin sesi