Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek belediye çalışanlara parke taşı diziminde yardım etti.
Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, 19 Mayıs Mahallesi’nde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Ekip sorumlusundan çalışma hakkında bilgiler alan Şensoy, bir süre incelemelerden bulunduktan sonra parke döşeme çalışmasına katıldı. Belediye işçilerine yardım eden Şensoy, parke taşlarını elleriyle işçilere verirken kendisi de taş döşemeyi ihmal etmedi. Şensoy, işçilere bir süre yardım ettikten sonra çalışmalarında kolaylıklar dileyerek ayrıldı.