Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
CHP Ayancık Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kaya Yalı Mahallesi Bayanlarıyla buluştu.
CHP Ayancık Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kaya Yalı Mahallesi Bayanlarıyla buluştu.
Ayancık Yalı Cafe’de Bayanlarla buluşan Hayrettin KAYA 31 Mart 2019’ da yapılacak olan yerel seçim sonrası ile ilgili yapacağı projeleri anlattı. Mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen KAYA ‘Kadınlarimızın sorularını dinledik kendileriyle ilgili projelerimizi anlattık. Gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyoruz. ’ dedi. Haber Foto: Türkan KARABAŞ