Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ımızın yetiştirdiği Galatasaray ve Türk Milli Takımımızın unutulmaz emektar futbolcusu Hakan Ünsal’dan ilçemizde eğitim gören ve mali durumu iyi olmayan öğrencilere ve gençlerimize yardım eli uzattı.
Ayancık’ımızın yetiştirdiği Galatasaray ve Türk Milli Takımımızın unutulmaz emektar futbolcusu Hakan Ünsal’dan ilçemizde eğitim gören ve mali durumu iyi olmayan öğrencilere ve gençlerimize yardım eli uzattı.
Hakan Ünsal yapmış olduğu spor malzemesi (Krampon-spor ayakkabısı-spor Çantası) ve kışlık (Mont-Pantolon-Bot) yardımları için Ayancık Halkı adına Ayancık Gazetesi olarak teşekkür eder işlerinde üstün başarılar dileriz.