Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta gönüllü vatandaş soğuklarda aç kalan köpekleri besliyor.
Ayancık’ta gönüllü vatandaş dağdaki aç hayvanları besliyor.
Karayolları çalışanı Emrah TUNA, bu soğuk günlerde aç kalan hayvanları kendi imkanları ile besliyor. Özellikle Çangal dağında yol kenarında çok sayıda karnı aç köpeklerin olduğunu belirten Emrah TUNA, “Her gün kendi imkanlarım ile yoldaki aç köpekleri besliyorum. Çok fazla hayvan olması nedeniyle mama ihtiyacına yetişemiyorum. Bu soğuk günlerde can dostumuz hayvanlara sahip çıkmak için yakın çevremden gelen köpek mamalarını hayvanlara ulaştırıyorum. Kesinlikle kimseden maddi bir beklenti içinde değilim” dedi.
Köpek maması ulaştırmak için: 0543 368 11 57 (Emrah TUNA)
Emrah kardeşimizi candan kutluyorum.