Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
55 Nolu Halk Otobüsçüler ve Miniibüsçüler Kooperatifi aldığı kararlar Gerze-Sinop arasındaki seferlerini arttıracak.
55 Nolu Halk Otobüsçüler ve Miniibüsçüler Kooperatifi aldığı kararlar Gerze-Sinop arasındaki seferlerini arttıracak.
23 Şubat 2015 Pazartesi günü itibarıyla uygulanacak olan karar neticesinde yeni araçlarıyla Gerze-Sinop arasında seferlere devam edeceğini bildiren 55 Nolu Halk Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Ajnan Küçük, “Siz halkımızdan almış olduğumuz destekle sizlere daha iyi daha ucuz hizmet vermek amacıyla yeni araçlarımızla sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.