Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Türkeli Belediyesi tarafından uygulanan geri dönüşüm projesi kapsamında okullara ve kamu kurumlarına geri dönüşüm kutuları teslim edildi.
Türkeli Belediyesi Değerli Atık – Geri Dönüşüm Projesi kapsamında, çalışmalarına devam ediyor. Proje kapsamında, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Aslan ve Zabıta Amirliği ekipleri tarafından Okullara ve Kamu Kurumlarına geri dönüşüm kutuları teslim edildi. Geri dönüşüme katkı sağlayan proje, çevre dostu uygulamaların yaygınlaşmasına katkı sağlamakta.