Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Durağan Kaymakamı Celal Göngör, Eğitim Gücü ve Jandarma takımları arasında gerçekleşen voleybol final maçını izledi.
Durağan Kaymakamı Celal Güngör, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen voleybol turnuvası final maçını izledi. Eğitim Gücü ve Jandarma takımları arasında gerçekleşen mücadelede centilmenlik ruhunun hakim olduğunu finaldeki çekişmeli mücadele sonucunda galip gelen Eğitim Gücü takımını tebrik eden Güngör, takımları gösterdikleri performans için kutladı. Kupa töreni ise Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti.