Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Kültür Keten ve Ahşap Festivali'ne kim gelecek?
Ayancık Gazetesi editörü Ahmet Can AKYOL, bu sene 24. kez düzenlenecek olan Ayancık Kültür Keten ve Ahşap Festivali'ne gelecek birkaç sanatçıların isimlerini öğrendi.
Ayancık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada festivalin bayramının 2. ve 3. gününe denk gelen 9-10 Ağustos tarihlerinde gerçekleşeceği belirtilmişti. Organizasyon çalışmalarına devam ettiklerini, program içeriğini ilerleyen zamanlarda açıklayacağını söylemişlerdi.
Bugün alınan bilgilere göre Ayancık Kültür Keten ve Ahşap Festivali'ne katılacak iki sanatçı öğrenildi. Sanatçılardan birinin Kolpa, diğerinin Mustafa Ceceli olduğu açıklandı.
Haber: AYANCIK GAZETESİ